Vadim Malinin
Pārdošanas vadītājs

Tālr.: +370 5 216 0388
Fakss: +370 5 232 9180
Mob. tālr.: +370 678 83123
E-pasts: vadim@linoksa.lt
Skype chat

Karolis Ašmontas
Piegādes daļas vadītājs

Tālr.: +370 5 216 5846
Fakss: +370 5 232 9180
Mob. tālr.: +370 615 55075
E-pasts: karolis@linoksa.lt
Skype chat

Gintarė Vainikonytė
Alumīnija izstrādājumu piegādes vadītāja

Tālr.: +370 5 216 0388
Fakss: +370 5 232 9180
Mob. tālr.: +370 677 20504
E-pasts: gintare@linoksa.lt
Skype chat

Ieva Kupčiūnaitė
Loģistikas daļas vadītāja

Tālr.: +370 5 216 5846
Fakss: +370 5 232 9180
Mob. tālr.: +370 683 05040
E-pasts: ieva@linoksa.lt
Skype chat

Edgaras Kostygovas
Noliktavas vadītājs

Fakss: +370 5 232 9180
Mob. tālr.: +370 612 48609
E-pasts: sandelis@linoksa.lt
Skype chat

Artūras Sabaliauskas
Noliktavas vadītāja vietnieks

Fakss: +370 5 232 9180
Mob. tālr.: +370 603 35414
E-pasts: sandelis@linoksa.lt
Skype chat

Dovilė Bepirštienė
Kredītu pārvaldes vadītāja

Fakss: +370 5 232 9180
Mob. tālr.: +370 616 84420
E-pasts: dovile@linoksa.lt
Skype chat

Vaida Balnaitienė
Administratore - parādu piedziņas speciāliste

Tālr.: +370 5 230 6349
Fakss: +370 5 232 9180
Mob. tālr.: +370 670 21312
E-pasts: vaida@linoksa.lt
Skype chat

Mindaugas Kuklys
Galvenais grāmatvedis

Fakss: +370 5 232 9180
Mob. tālr.: +370 650 88897
E-pasts: mindaugas.kuklys@linoksa.lt
Skype chat

Donatas Bepirštis
Direktors

Fakss: +370 5 232 9180
Mob. tālr.: +370 694 82786
E-pasts: donatas@linoksa.lt
Skype chat