Arnas Šokelis
Pardavimų vadovas Skandinavijai

Faks.: +370 5 232 9180
Mob.: +370 640 76455
El.p.: arnas@linoksa.lt
Skype chat

Karolis Ašmontas
Tiekimo skyriaus vadovas

Tel.: +370 5 216 5846
Faks.: +370 5 232 9180
Mob.: +370 615 55075
El.p.: karolis@linoksa.lt
Skype chat

Gintarė Vainikonytė
Aliuminio produktų tiekimo vadovė

Tel.: +370 5 216 0388
Faks.: +370 5 232 9180
Mob.: +370 677 20504
El.p.: gintare@linoksa.lt
Skype chat

Ieva Kupčiūnaitė
Logistikos skyriaus vadovė

Tel.: +370 5 216 5846
Faks.: +370 5 232 9180
Mob.: +370 683 05040
El.p.: ieva@linoksa.lt
Skype chat

Edgaras Kostygovas
Sandėlio vadovas

Faks.: +370 5 232 9180
Mob.: +370 612 48609
El.p.: sandelis@linoksa.lt
Skype chat

Artūras Sabaliauskas
Sandėlio vadovo pavaduotojas

Faks.: +370 5 232 9180
Mob.: +370 603 35414
El.p.: sandelis@linoksa.lt
Skype chat

Dovilė Bepirštienė
Kreditų valdymo vadovė

Faks.: +370 5 232 9180
Mob.: +370 616 84420
El.p.: dovile@linoksa.lt
Skype chat

Vaida Balnaitienė
Administratorė - skolų specialistė

Tel.: +370 5 230 6349
Faks.: +370 5 232 9180
Mob.: +370 670 21312
El.p.: vaida@linoksa.lt
Skype chat

Mindaugas Kuklys
Vyr. buhalteris

Faks.: +370 5 232 9180
Mob.: +370 650 88897
El.p.: mindaugas.kuklys@linoksa.lt
Skype chat

Donatas Bepirštis
Direktorius

Faks.: +370 5 232 9180
Mob.: +370 694 82786
El.p.: donatas@linoksa.lt
Skype chat