Vadim Malinin
Kierownik sprzedaż

Tel.: +370 5 216 0388
Faks: +370 5 232 9180
Tel. kom.: +370 678 83123
E-mail: vadim@linoksa.lt
Skype chat

Valerij Tynčenko
Kierownik sprzedaż

Tel.: +370 5 253 5228
Faks: +370 5 232 9180
Tel. kom.: +370 686 59515
E-mail: valerij@linoksa.lt
Skype chat

Karolis Ašmontas
Kierownik zaopatrzenia

Tel.: +370 5 216 5846
Faks: +370 5 232 9180
Tel. kom.: +370 615 55075
E-mail: karolis@linoksa.lt
Skype chat

Gintarė Vainikonytė
Kierownik zaopatrzenia Aluminium

Tel.: +370 5 216 0388
Faks: +370 5 232 9180
Tel. kom.: +370 677 20504
E-mail: gintare@linoksa.lt
Skype chat

Edgaras Kostygovas
Kierownik magazynu

Faks: +370 5 232 9180
Tel. kom.: +370 612 48609
E-mail: sandelis@linoksa.lt
Skype chat

Artūras Sabaliauskas
Zastępca kierownika magazynu

Faks: +370 5 232 9180
Tel. kom.: +370 603 35414
E-mail: sandelis@linoksa.lt
Skype chat

Dovilė Bepirštienė
Kierownik działu kredytów

Faks: +370 5 232 9180
Tel. kom.: +370 616 84420
E-mail: dovile@linoksa.lt
Skype chat

Vaida Balnaitienė
Administrator - specjalista kredytow

Tel.: +370 5 230 6349
Faks: +370 5 232 9180
Tel. kom.: +370 670 21312
E-mail: vaida@linoksa.lt
Skype chat

Mindaugas Kuklys
Księgowy

Faks: +370 5 232 9180
Tel. kom.: +370 650 88897
E-mail: mindaugas.kuklys@linoksa.lt
Skype chat

Donatas Bepirštis
Prezes

Faks: +370 5 232 9180
Tel. kom.: +370 694 82786
E-mail: donatas@linoksa.lt
Skype chat