Nerūdijantis plienas

Prekių katalogas
 
Nerūdijantis plienas - Lakštai
Nerūdijantis plienas - Apvalūs vamzdžiai
Nerūdijantis plienas - Profiliniai vamzdžiai
 
Nerūdijantis plienas - Kvadratiniai vamzdžiai
Nerūdijantis plienas - Strypai
Nerūdijantis plienas - Juostos
 
Nerūdijantis plienas - Kampuočiai
Nerūdijantis plienas - Dekoratyvus nerūdijantis plienas
Nerūdijantis plienas - Flanšai
     

UAB „LINOKSA“ specializuojasi aliuminio bei nerūdijančio plieno prekybos srityje. Nerūdijantis plienas, jo gaminiai (lakštai, apvalūs vamzdžiai, strypai, fasoninės dalys, elektrodai, kampuočiai) yra atsparūs korozijai ore, vandenyje bei agresyviose terpėse.

Uždaroji akcinė bendrovė savo veiklą vykdo visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Pagrindinė buveinė įsikūrusi Vilniuje. Veiklos geografinį tinklą sėkmingai papildo Klaipėda, Šiauliai, Kaunas, Alytus, Panevėžys, Utena. Taigi, UAB „LINOKSA“ sparčiai stiprina savo pozicijas nerūdijančio plieno rinkoje.

Nerūdijantis plienas – daugiau nei metalas. Jis naudojamas ten, kur nepriekaištinga kokybė yra svarbiausia. Pagrindiniai įmonės klientai maisto perdirbimo organizacijos. Šiuo atveju nerūdijantis plienas naudojamas barų, kepyklų, restoranų bei picerijų įrangai, kavos aparatams, kulinarinių cechų įrangai.

Taip pat dirbama su chemijos pramonės įmonėmis, kurios plieną naudoja benzino, naftos ar chemijos produktų gamybai bei jų laikymo technologijoms. Kita sritis, kurioje dirba įmonės nuolatiniai klientai – statybų pramonė, kuriai teikiami įvairūs nerūdijantys plieniniai gaminiai (turėklai, metalinės, stiklinės konstrukcijos, laiptai ir t.t.). Be to, sėkmingai bendradarbiaujame su dizaino srityje dirbančiomis įmonėmis.

Garantuojame, kad mūsų parduotas plienas bus nerūdijantis. Kaunas, Vilnius, Klaipėda ar kiti miestai, kuriuose dirbame, gausūs pavyzdžių, kai kokybiškas metalo lydinys gali būti funkcionalus, estetiškas.

Nerūdijančio plieno savybės


Akivaizdu, kad dėl savo ypatingų savybių nerūdijantis plienas labai svarbus beveik visoms pramonės šakoms. Itin praktiški nerūdijančio metalo gaminiai vis labiau populiarėja interjeruose. Jie neblanksta, nerūdija. Esant poreikiui, galima nušlifuoti iki veidrodinio spindesio, matinio paviršiaus efekto.

Iš nerūdijančio plieninio metalo lydinio gaminamos įvairių formų bei matmenų detalės, kurios yra plačiai naudojamos daugelyje sričių. Šiai medžiagai galima taikyti įvairius sprendimus, padėsiančius išvengti korozijos, pavyzdžiui, elektromechaninį poliravimą arba lakavimą.

Ilgaamžiškumas. Nerūdijantis plienas yra ilgaamžė medžiaga. Jo lakštas ar iš jo pagaminta detalė įprastai tarnauja apie 50-60 metų.

Atsparumas ugniai. Nerūdijančio plieno gaminiai atsparūs ne tik laikui, rūdims, bet ir ugniai. Todėl ši medžiaga garantuoja saugumą. Nerūdijantis plienas – metalo lydinys, kurio sudėtyje yra mažiausiai 10,5% chromo ir ne daugiau nei 1,2% anglies. Kontaktuodamas su oro chromas sukuria chromo oksidą – savaime atsinaujinančią metalinio paviršiaus plėvelę, kuri apsaugo jį nuo korozijos.

Higieniškumas. Ši medžiaga pasižymi ypatinga higieniškumo savybe, todėl nerūdijančio plieno gaminiai idealiai tinka naudoti maisto, grožio ar farmacijos pramonėje. Tai higieniška, lengva valyti ir patvaru, o toks metalas, atsparus korozijai, nerūdijantis. Klaipėda ir kiti miestai kuriuose dirbame, puikiai išnaudoja šias nerūdijančio plieninio lydinio savybes savo rinkose.

Universalumas. Nerūdijantis plienas yra viena tų medžiagų, iš kurios pagamintos detalės gali būti naudojamos ne tik kaip atskiras gaminys, bet ir jungiamos į įvairias sistemas. Pasaulinėje nerūdijančio plieno gamybos bei panaudojimo praktikoje paplitusios įvairios nerūdijančio plieninio metalo lydinio rūšys. Viena nuo kitos jos skiriasi savo chemine sudėtimi. Papildomi cheminiai elementai – nikelis, molibdenas, varis, titanas, anglis, azotas ir kt. – skirti pakoreguoti tam tikras nerūdijančio plieninio lydinio savybes: formavimą, tvirtumą, kietumą, atsparumą korozijai, karščiui.

Kovoje prieš koroziją – neirstantis metalasDidžioji dalis metalinių paviršių kenčia nuo korozijos. Todėl gamintojai įvairiausiais būdais siekia, jog parduodamas metalas būtų visiškai apsaugotas nuo korozijos, nerūdijantis. Klaipėda, Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Utena – tai miestai, kuriuose galite įsigyti UAB „LINOKSA“ nerūdijančio plieno.

Pavyzdžiui, nerūdijančio plieno atsparumą korozijai lemia nematoma chromo oksido apsauginė plėvelė, susidaranti metalo paviršiuje, veikiant aplinkoje esančiam deguoniui. Net jei plieno paviršius yra fiziškai ar chemiškai pažeidžiamas, apsauginė plėvelė labai greitai atsistato po to, kai pažeidimo šaltinis pašalinamas nuo metalo paviršiaus.

Taigi, nerūdijančiam plienui nereikalingas joks antikorozinis padengimas ar kita apsauga nuo korozijos. Jis hgieniškas bei universalus, o tinkamai prižiūrint, spindintį, ryškų paviršių išlaiko net ir po ilgo naudojimo.

Su UAB „LINOKSA“ nerūdijantis Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Vilnius, Šiauliai ar bet kuris kitas miestas, gali tapti realybe.


Nerūdijantis plienas
Nerūdijančio plieno lakštai
Nerūdijančio plieno dekoratyviniai lakštai
Nerūdijančio plieno apvalūs vamzdžiai
Nerūdijančio plieno stačiakampiai vamzdžiai
Nerūdijančio plieno kvadratiniai vamzdžiai
Nerūdijančio plieno strypai
Nerūdijančio plieno juostos
Nerūdijančio plieno kampuočiai
Nerūdijančio plieno alkūnės
Nerūdijančio plieno trišakiai
Nerūdijančio plieno plokšti flanšai
Nerūdijančio plieno flanšai su kakleliu suvirinimui
Nerūdijančio plieno laisvieji flanšai
Nerūdijančio plieno aklieji flanšai
Nerūdijančio plieno plokštelinės sklendės
Nerūdijančio plieno rutulinės sklendės
Nerūdijančio plieno atbulinis vožtuvas
Chemija
Aliuminis
Aliuminio lakštai
Aliuminio rifliuoti ir dekoratyviniai lakštai
Aliuminio juostos
Aliuminio apvalūs vamzdžiai
Aliuminio stačiakampiai vamzdžiai
Aliuminio kvadratiniai vamzdžiai
Aliuminio strypai
Aliuminio kampuočiai
Aliuminio U profiliai
Aliuminio T profiliai
Aliuminio Z profiliai
ALIUMINIO PROFILIAI
Apie aliuminį
Aliuminio savybės
Aliuminio fizinės savybės
Aliuminio gavimas pramonėje
Aliuminio lydiniai
Aliuminio panaudojimo sritys
Aliuminio kaina

 

Nerūdijančio plieno prekių katalogas, nerūdijančio plieno gaminiai,

 
 
Visos teisės saugomos © 2010 - 2016 UAB LINOKSA,
E-sprendimas Studija RESTART